Вручення дипломів у коледжі

29 червня у Відокремленому структурному підрозділі «Ковельський промислово-економічний фаховий коледж Луцького національного технічного університету» відбулися урочистості з нагоди закінчення коледжу студентами різних спеціальностей

Захід, який відбувся у нашому коледжі, святковим назвати не можна, скоріш за все він був традиційно родинним, у патріотичному дусі, й пройшов у тісному колі близьких людей.

До студентів-випускників першою звернулася директорка Тетяна Селівончик. Тетяна Василівна у притаманній їй манері, тепло, по-материнські, привітала уже кваліфікований молодших спеціалістів із закінченням закладу освіти. «Із 24 лютого час розділився на до … та після… Ми ніколи не будемо такими, як раніше, але твердо віримо у перемогу! Віримо у Збройні сили України! Бо ми – нація непереможних людей! – сказала очільниця коледжу. Згадала Тетяна Василівна й наших героїв, мужніх воїнів, які віддали життя, боронячи Батьківщину.

Прийшов привітати випускників і запросити на роботу Євгеній Селівончик, директор IT Step Academy. Євгеній, наш випускник, власним досвідом довів важливість освіти, особливість навчання саме у коледжі.

Дипломи про закінчення коледжу спеціальності Облік і оподаткування вручили Олена Шульган, заступник директора з виховної роботи, та Олександр Вельма, керівник 328 навчальної групи. Схвильовані юнаки та дівчата обіймали своїх педагогів, дякували за чудові моменти спілкування протягом трьох років.

Спеціальність Галузеве машинобудування – найстаріша галузь, яка була заснована ще у далекому 1978 році. Її престижність, важливість для розвитку економіки України були відмічена у виступі Дениса Русакова,  голови випускної методичної комісії зі спеціальності Галузеве машинобудування. Денис Сергійович і Людмила Васковець, керівник 416 навчальної групи та Олександр Симонік, заступник директора з адміністративно-господарської роботи і Волощинська Світлана, керівник групи 415 навчальної групи, вручили дипломи про закінчення закладу освіти спеціалістам Галузевого машинобудування.

Дипломи отримали й випускники спеціальності Автомобільний транспорт. Ігор Ілюшик, заступник директора з навчальної роботи, та Ольга Потапчук, керівник навчальної 417 групи, привітали вихованців із закінченням коледжу. «З вірою у ЗСУ, з вірою у Бога, у добру путь!» – сказав Ігор Миколайович, «Кожен фініш – це по-суті старт» – продовжила Ольга Миколаївна.

Володимира Лук’яновича, керівника 418 навчальної групи спеціальності Транспортні технології, ведучі Тетяна Маркевич, випускниця, та Сергій Яковлєв, студент 3-ого курсу,  назвали найспортивнішим керівником групи. Саме Володимир Володимирович і Олена Гончаренко, завідувачка відділення, вручили дипломи молодшого спеціаліста студентам-випускникам.

Найкреативнішою та найхарезматичнішою назвали ведучі завідувачку відділення Тетяну Вегеру. Дипломи студентам 419 навчальної групи спеціальності Комп’ютерні науки вручали Тетяна Георгіївна та Олександр Присада, керівник навчальної групи. Цитати із занять Олександра Вадимовича стали афоризмами (їх наводити у тексті не будемо, адже це наше, родинне).

Урочистості у патріотичному форматі були наповнені віршами і піснями про Україну, про героїв, про батьків, про віру у перемогу та незламність нашого духу. Катерина Броїло, студентка 3-ого курсу спеціальності Менеджмент, виконала поезію «Живи Вкраїно!», Катерина Куліковська, студентка 3-ого курсу спеціальності Облік і оподаткування, виконала пісню «Непереможна Україна», Анна Філонюк, студентка 4-ого курсу спеціальності Менеджмент, проспівала «Незламну», Роман Морозов, запрошений гість, виконав дві композиції «Плакала калина» та «Соколята» й на останок, Сергій Войтюк і Ярослав Колесник, студенти-випускники, здивували присутніх сюрпризом-піснею, яку подарували своїм мамам.

Наша країна переживає складні часи, ми боремося за свою волю, за свою землю, за свою самобутність. І в цей бентежний тривожний непростий час 149 цікавих творчих розумних юнаків та дівчат закінчили коледж. Наша молодь ще не раз здивує своїми здобутками, новими ідеями, успіхами! Ми свято у це віримо, як віримо у нашу Перемогу! Слава Україні! Героям Слава!

Далі обов’язково буде…

Олена Шульган,
заступник директора з виховної роботи


Календар подій

Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Погода

Корисні посилання