Загальна інформація

Відокремлений структурний підрозділ
“Ковельський промислово-економічний фаховий коледж
Луцького національного технічного університету

ОГОЛОШУЄ прийом
на підготовку фахівців освітньо-професійного ступеня

фаховий молодший бакалавр


ВСТУПНИКИ ПОДАЮТЬ ТАКІ ДОКУМЕНТИ

  • заяву на ім’я директора;
  • мотиваційний лист;
  • документ про освіту і додаток до нього;
  • сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання або національного мультипредметного теста, отримані не раніше 2020року (на заочну форму);   
  • копію паспорта, свідоцтва про народження (для осіб, яким виповнюється 14 років після 01 січня 2023 р.);
  • 4 кольорових фотокартки (3×4 см);
  • документи, що дають право на спеціальні умови щодо участі у конкурсному відборі.

Інформація про умови вступу до закладу освіти може бути змінена (уточнена), слідкуйте за повідомленнями.

Вступники подають першу заяву в паперовій формі (папка-швидкозшивач із двома конвертами з одночасним створенням е-кабінету) або в електронній формі (через е-кабінет в ЄДЕБО)


Денна форма здобуття освіти

Заочна форма здобуття освіти




Абетка вступника


Вступне  випробування  –  оцінювання підготовленості вступника до здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, що проводиться у формі індивідуальної усної співбесіди або інших видів вступних випробувань, встановлених до Порядку прийому.

Вступник – особа, яка подала заяву про допуск до участі в конкурсному відборі на певну конкурсну пропозицію для здобуття освітньо-професійного ступеня молодшого бакалавра.

Індивідуальна усна співбесіда – форма вступного випробування, яка передбачає очне або дистанційне (за рішенням закладу освіти) оцінювання підготовленості (оцінювання знань, умінь та навичок) вступника з одного або двох предметів, за результатами якої виставляється одна позитивна оцінка за шкалою 100 – 200 (з кроком в один бал) або ухвалюється рішення про негативну оцінку вступника (“незадовільно”).

Конкурсна пропозиція – пропозиція закладу фахової перед вищої освіти (відокремленого структурного підрозділу закладу освіти) щодо прийому вступників на певні спеціальності (одну або декілька спеціалізацій, освітньо-професійних програм  в межах спеціальності), форми здобуття освіти, курсу, предмету (предметів), індивідуальної усної співбесіди, вимог до мотиваційних листів вступників, строку навчання на основі здобутого освітнього (освітньо-кваліфікаційного) рівня, освітнього ступеня. Розрізняють основні та небюджетні конкурсні пропозиції. У разі якщо конкурсна пропозиція поєднує декілька освітньо-професійних програм тощо, в Правилах прийому зазначаються порядок розподілу здобувачів між ними та строки обрання здобувачами таких програм не раніше двох місяців після початку навчання.

Конкурсний бал –  комплексна оцінка досягнень вступника, яка обраховується за результатами вступних випробувань та іншими конкурсними показниками, що обраховується з точністю до одиниці відповідно до Порядку та Правил прийому.

Конкурсний відбір – процедура відбору вступників на конкурсні пропозиції на основі конкурсних балів та/або мотиваційних листів для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра відповідно до Порядку прийому (незалежно від форми власності закладу освіти та джерел фінансування навчання).

Мотиваційний лист – викладена вступником письмово у довільній формі інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітньо-професійну програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони, до якого у разі необхідності вступником може бути додано копії (фотокопії) матеріалів, що підтверджують викладену в листі інформацію.

Небюджетна конкурсна пропозиція – конкурсна пропозиція, на яку не надаються місця для навчання за кошти державного або місцевого бюджету (за державним або регіональним замовленням).

Організована група вступників – це зовнішньо створена роботодавцем група вступників, які вступають для здобуття фахової передвищої освіти за однією освітньо-професійною програмою за кошти роботодавця.

Основна конкурсна пропозиція – конкурсна пропозиція з визначеною кількістю місць для навчання за кошти державного або місцевого бюджету (загальний обсяг державного або регіонального замовлення).

Рейтинговий список вступників – список вступників за черговістю зарахування на навчання на конкурсну пропозицію, що формується відповідно до Порядку та Правил прийому.

Старші курси – курси освітньо-професійних програм закладів фахової передвищої освіти, окрім першого.

Технічна помилка – помилка, допущена уповноваженою особою приймальної комісії з питань прийняття та розгляду заяв під час внесення даних вступника або заяви до Єдиної державної електронної бази з питань освіти (далі – ЄДЕБО), що підтверджується актом про допущену технічну помилку.

Чергова сесія прийому заяв – період прийому заяв та документів під час вступної кампанії, визначений Правилами прийому закладу фахової передвищої освіти.