Виховна година на тему “Суд над алкоголем”

Категорія : Новини

18 грудня у Відокремленому структурному підрозділі «Ковельського промислово-економічного фахового коледжу Луцького національного технічного університету», була проведена виховна година на тему “Суд над алкоголем”. У наш час проблема алкоголізму та тютюнопаління стала дуже актуальною, адже купити можна все, а підліткам так хочеться спробувати те, що заборонено.

У процесі виховної години студенти були залучені до обговорення проблемних питань, з яких самі ж і зробили висновки та дізналися про шкоду, яку несе з собою алкоголь та паління.

Виховна година відбулась у формі судового розслідування. Студенти 315 групи зі спеціальності «Галузеве машинобудування» розподілили між собою обв’язки, виступаючи у ролі судді, прокурора, адвоката та свідків звинувачення і захисту.

Першим звинувачуваним у цьому дійстві став «Алкоголь», який завдає руйнівної шкоди організму людини, зумовлює її соціальну деградацію та вкорочує життя майже на 10 років. У доступній для студентів формі під час «судового засідання» були обговорені питання негативного впливу на серцево-судинну систему, мозок, печінку та зниження працездатності.  Медичні коментарі при цьому наочно доповнювалися відеоматеріала та проведені досліди.

Був винесений вирок про шкідливість алкоголю і з’ясована стратегія поведінки кожного студента.

Захід був проведений з метою пропаганди здорового способу життя та викликав чимало емоцій.


Календар подій

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Погода

Корисні посилання