Випускний вечір у коледжі

31 січня у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ відбулися урочистості з нагоди закінчення коледжу студентами спеціальності «Організація виробництва»

Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з директором Тетяною Селівончик. Щастя викладача приховане у талановитих вихованцях, в їх розумних, не по-юнацьки мудрих поступках, у шанобливому ставленні до науки. Викладачі коледжу – щасливі люди, бо навчили, виховали, створили справжніх професіоналів, так потрібних Україні.

Урочистості у менеджерів проходять в родинній атмосфері, тому й виступи директора, гостей, батьків, студентів, викладачів коледжу по-особливому трепетні. Тетяна Василівна, директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент, відмітила професійні якості випускників, вручивши нагороди та відзнаки кращим з кращих – відмінникам навчання: Михалковській Анастасії, Півницькій Тетяні, Арсєньєвій Оксані, Балахоновій Вероніці, Мартинюк Іванні.

Луцький національний технічний університет – старший друг і порадник коледжу. Тому присутність на випускному вечорі декана факультету бізнесу, кандидата економічних наук, доцента, Надії Хвищун, та завідувача кафедри менеджменту, доктора економічних наук, професора, Наталії Вавдіюк, стала справжнім подарунком. Надія Віталіївна щиро запросила на навчання в університет, вручила дипломи, не обділивши увагою жодного випускника.

Незмінною традицією коледжу стала присутність на святі голови державного кваліфікаційного іспиту, начальника відділу Ковельського відділення Фонду соціального страхування України у Волинській області, Лариси Мірчук. Лариса Віталіївна віршованими рядками, зворушливо і по-материнськи, побажала випускникам щасливої долі та успішної кар’єри.

Впродовж більш як трьох років незмінною помічницею та порадницею була для випускників Оксана Грисюк – керівник навчальної групи. У вітальному слові Оксана Миколаївна ствердила істину, що у коледжі навчають та виховують не лише висококваліфікованих фахівців, а й справжніх людей. Від імені батьків зі словами вдячності виступила Арсєньєва Людмила, від імені студентів – староста групи Михалковська Анастасія.

Хвилюючою родзинкою свята став вихід родин найкращих студентів на сцену для отримання відзнак. Шульган Олена, заступник директора з виховної роботи, вручила подяки за креативність, любов до коледжу, відмінні успіхи у навчанні, участь у мистецькому житті.

У цей святковий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу. Плин часу неминучий, тому коледж чекає нових студентів, молодих натхненних сміливих, щоб писати нову сторінку історії навчального закладу. Отож, далі буде…


Календар подій

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Погода

Корисні посилання