Тиждень випускної методичної комісії зі спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин» («Галузеве машинобудування»)

Тижні циклових комісій стали традицією і невід’ємною частиною освітнього процесу в коледжі. Вони сприяють, насамперед, поглибленню знань студентів, розвивають інтерес до вивчення дисциплін професійної та практичної спрямованості, спонукають до вироблення ґрунтовних умінь та навичок за фахом.

З 16 по 19 квітня у Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького НТУ відбувся тиждень випускної методичної комісії зі спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин» («Галузеве машинобудування»). Мета: популяризація спеціальності серед молоді; підвищення інтересу студентів до поглибленого вивчення спеціальних та фахових технічних дисциплін; залучення керівників машинобудівних підприємств, професорсько-викладацького складу університетів, аспірантів, студентів ЗВО, працівників наукових установ до активної роботи з нашою обдарованою студентською молоддю.

Тиждень зацікавив студентство, а також викладацький склад коледжу та гостей насамперед новаціями. Було заплановано ряд цікавих, змістовних і різнопланових заходів, активну участь в яких узяли студенти груп 116 «Д», 208 «Д», 301 «Д» та 488 «Д» (керівники груп Васковець Людмила Петрівна, Шимчук Наталія Іванівна, Стецюк Андрій Миколайович та Ющук Світлана Вікторівна) та усі викладачі випускної методичної комісії зі спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин» («Галузеве машинобудування»).

Тиждень розпочався потужним заходом: круглий стіл «Освіта, наука, бізнес – стратегічне партнерство». Вперше на такому високому рівні і у новому для коледжу форматі вдалось висвітлити та обговорити з фахівцями та студентами актуальні для спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» питання, зокрема модернізації металорізальних верстатів з ЧПК токарної та фрезерної групи майстерень коледжу, CAD/CAM системи проектування та обробки матеріалів, 3D друк, адитивні технології, зварювання, відновлення та діагностики техніки, освітній процес тощо.

У день практичної підготовки відбулось відкрите заняття з дисципліни «Основи обробки матеріалів, верстати і інструмент» на тему: «Визначення режимів різання під час токарної обробки матеріалів», яке підготували викладач коледжу Стецюк Андрій Миколайович та студенти 208 «Д» групи. Цього ж дня в залі засідань були представлені доповіді к.т.н., завідувача навчально-виробничою практикою Бабарики Степана Федоровича, та завідувача навчально-виробничими майстернями коледжу Потапчука Василя Купріяновича, на тему: «Навчальна практика. Кваліфікаційні випробовування на отримання робітничої професії». Із доповіддю «Підготовка кваліфікованого робітника професії 8331 «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорії А1 на базі КПЕК Луцького НТУ» виступив провідний спеціаліст Волинського обласного учбового центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів агропромислового комплексу Барчук Микола Степанович.

У день адитивних технологій викладач коледжу Панечко Роман Васильович зі студентами 301 «Д» групи провів консультацію до курсового проекту з дисципліни «Конструкції, основи теорії та розрахунок машин АПК» з використанням сучасних засобів комп’ютерного моделювання. Студенти, використовуючи потужний функціонал CAD системи тривимірного моделювання та за новітніми методиками швидко спромоглися виконати завдання щодо розробки конструкції та побудови робочої поверхні плужного корпусу». Після чого Стречен Володимир Георгієвич провів майстер-клас «3D прінтінг: програмне забезпечення, прийоми роботи та особливості експлуатації принтера А6 3D».

В рамках дня STEM – освіти викладачі коледжу Васковець Людмила Петрівна та Дем’янець Людмила Адамівна провели разом зі студентами Євчуком Владиславом (116 «Д»), Кмін Олександром (116 «Д»), Оліщук Каріною (307 «Д») та Демковою Юлією (304 «Д») бізнес-форум на тему: «Ключі до успіху». Також 19 квітня були оголошені підсумки студентської олімпіади з нарисної геометрії, інженерії та комп’ютерної графіки, що була проведена 2 квітня. За її результатами Диплом І ступеня отримав Савічук Юрій (студент 488 «Д» групи спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин»), Диплом ІІ ступеня – Свінцицький Ярослав (студент 489 «Д» групи спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»), Дипломом ІІІ ступеня нагороджені були Деркач Павло (студент 489 «Д» групи спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів») та Бичик Віталій (студент 301 «Д» групи спеціальності «Галузеве машинобудування»). Переможці олімпіади отримали грошові винагороди, рекомендації до участі у олімпіадах на рівні ЗВО ІІІ-IV рівнів акредитації та зарахування балів з навчальних фахових дисципліни. Цього дня голова студентської ради коледжу Голечко Владислав представив свій проект на тему: «Використання військового прототипу телекерованої системи «Миротворець» для розвідки та допомоги в надзвичайних ситуаціях техногенного характеру та соціального походження».

Викладачі випускової методичної комісії зі спеціальності «Виробництво сільськогосподарських машин» («Галузеве машинобудування») до організації та проведення тижня завжди підходять творчо, шукають нові форми і методи проведення заходів, шляхи залучення студентів в межах спеціальності. Тому він пройшов насичено та цікаво як для студентів так і викладачів, запрошених.


Календар подій

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Погода

Корисні посилання