Студенти спеціальності «Менеджмент» взяли участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих науковців «Актуальні проблеми маркетингового менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки»

Студенти спеціальності «Менеджмент» взяли участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих науковців «Актуальні проблеми маркетингового менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки»

Студенти третього курсу спеціальності «Менеджмент» Барбарук Аліна, Ковальчук Зінаїда та Куденчук Анна взяли участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих науковців «Актуальні проблеми маркетингового менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки», яка відбулася 29 березня 2019 року на базі кафедри маркетингу Луцького НТУ.

Під керівництвом спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста Михалевича П.М. Барбарук Аліна підготувала наукову доповідь на тему «Геомаркетинг як перспективний напрямок маркетингової діяльності», а Ковальчук Зінаїда – наукову доповідь на тему «Нейромаркетинг як сучасний метод маркетингового дослідження».

Барбарук Аліна за наукового керівництва спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста Гончаренко О.О. підготувала ще одну наукову доповідь на тему: «Менеджмент і маркетинг як єдине ціле в діяльності підприємства», а Куденчук Анна – наукову доповідь на тему: «Поняття мотивації та її різновиди».

Після завершення науково-практичної конференції студенти отримали сертифікати, які підтверджують участь у конференції, а наукові керівники Михалевич П.М. та Гончаренко О.О. – подяки за плідну співпрацю та підготовку учасників науково-практичної конференції від імені ректора Луцького НТУ, д.т.н., професора П.П. Савчука та голови організаційного комітету, завідувача кафедри маркетингу, к.е.н., професора В.О. Морохової.

На світлині: учасники наукової конференції Куденчук Анна, Барбарук Аліна та Ковальчук Зінаїда з науковим керівником Михалевичем П.М. та головою організаційного комітету, завідувачем кафедри маркетингу, к.е.н., професором В.О. Мороховою.


Календар подій

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Погода

Корисні посилання