Випускна методична комісія зі спеціальності 133 Галузеве машинобудування

Голова випускної методичної комісії зі спеціальності 133 Галузеве машинобудування – Русаков Денис Сергійович – викладач вищої кваліфікаційної категорії, старший викладач. Загальний стаж роботи становить 20 років, 11 з них – у КПЕК Луцького НТУ.

Методична мета випускної методичної комісії зі спеціальності 5.05050308 «Виробництво сільськогосподарських машин»: «Впровадження в освітній процес сучасних підходів і методів навчання, інформаційно-комунікативних та адитивних технологій для підготовки майбутніх висококваліфікованих фахівців».

Освітню діяльність зі спеціальності 5.05050308 «Виробництво сільськогосподарських машин» (133 «Галузеве машинобудування») здійснюють 14 викладачів. Усі вони мають відповідну освіту і досвід роботи за спеціальністю.

Протягом 2013-2018 років усі викладачі випускної методичної комісії пройшли курси підвищення кваліфікації та стажування при відповідних кафедрах вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, зокрема на кафедрах Луцького національного технічного університету, Східноєвропейського національного університету ім. Л. Українки, Волинського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та Львівського національного аграрного університету.

Викладачі комісії, з метою підвищення свого фахового рівня відвідують Школу педагогічної майстерності «Педагогічна майстерність викладача: теорія та практика» при Луцькому НТУ, де опановують методи використання нових інформаційних технологій для застосування їх в освітньому процесі вищої школи.

Склад комісії

 

Русаков Денис Сергійович – голова комісії, викладач, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший викладач;

Бабарика Степан Федорович – викладач, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист, к.т.н.;

Дем’янець Людмила Адамівна – викладач, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший викладач;

Зейко Світлана Володимирівна – викладач, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії;

Панечко Роман Васильович – викладач, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії;

Потапчук Василь Купріянович – майстер, майстер першої категорії;

Романчук Ніна Вікторівна – викладач, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист

Русаков Сергій Олексійович – викладач, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист;

Симонік Олександр Петрович – заступник директора з АГР, викладач, спеціаліст першої; кваліфікаційної категорії;

Стецюк Андрій Миколайович – викладач, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії;

Шовкович Оксана Вікторівна – викладач, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії;