Гуртожиток

Ковельський промислово-економічний коледж Луцького НТУ має гуртожиток на 344 місця. Студентів, які мають потребу в гуртожитку 133 чоловіки, тобто потреба в гуртожитку забезпечена повністю. Поселення в гуртожиток відбувається згідно наказу директора, а для збереження майна коледжу комендант заключає зі всіма мешканцями договір на користування меблями та інвентарем.

Гуртожиток коледжу побудований та зданий в експлуатацію в 1985 році. Гуртожиток типовий, блочного типу, складається з 38 блоків. До складу кожного блоку входять крім житлових кімнат також кухня, умивальник, санвузол та душова. Всього в гуртожитку 28 кімнат площею по 18 кв.м кожна для проживання 3-х осіб та 74 кімнати площею по 12 кв.м для проживання 2-х осіб.

Для опалення гуртожитку побудована власна топочна з 6 котлів по 50 квт кожний. Минулої зими в більшості кімнат було тепло. Регулярно відбуваються перевірки гуртожитку на предмет забезпечення пожежної та енергобезпеки. Оплата за проживання в гуртожитку зараз становить 200 гривень на місяць.

Для приготування їжі в гуртожитку в кожному блоці є електроплита з підключеною електроенергією в 380 V.

В гуртожитку є кімната для нічних чергових, кімната відпочинку студентів, в якій знаходяться сучасний телевізор, музичний центр, ДВД- програвач, крісла.

На першому поверсі гуртожитку є чоловіча та жіноча душові кімнати з гарячою водою, яка поступає з електронагрівача, повністю задовольняє потреби студентів.

Вода та електроенергія в усі приміщення гуртожитку подається цілодобово.

В дворі гуртожитку знаходиться спортивний комплекс з гімнастичним, тренажерним та ігровим залами. Вся територія гуртожитку обнесена високою капітальною огорожею з металевими воротами, які закриваються на нічний час на замок. Доступ стороннього автотранспорту на територію двору гуртожитку не допускається. В гуртожитку є нічний черговий, який фіксує всі надзвичайні ситуації, які відбуваються під час його чергування, при необхідності інформує про них відповідальних осіб, а також фіксує в спеціальному журналі.

Вихователь гуртожитку має вищу освіту та вищу педагогічну категорію. Для роботи вихователя є окрема кімната, де відбувається засідання студради та малі форми роботи з молоддю (бесіди, зустрічі з батьками, обмін пресою). Комендант, комірник, сантехнік теж мають свої робочі приміщення.

Територія двору гуртожитку доглянута, чиста, розбиті клумби. Проведені роботи по організації крапельного зрошення квітників. В кутку двору знаходяться контейнери для збору сміття, які централізовано вивозяться міськими службами.

Вхідні двері обладнані дзвінком виклику чергових.