Бібліотека учбового закладу – центр інформації, духовного збагачення студентів.

Проблема сьогодні:

Пошук, отримання й передача інформації, а також популяризація наукової літератури.

Головна мета бібліотеки: надання допомоги студентам та викладачам у забезпеченні їхніх інформаційних потреб.

На сучасному етапі освітньої діяльності велике значення має її інформаційне забезпечення. Аудиторне та самостійне опрацювання навчального матеріалу, виконання індивідуальних завдань навчально-дослідницького, творчого характеру, вирішення конкретних фахових завдань і вироблення практичних вмінь потребують сучасних інформаційних засобів та технологій.

В коледжі працює бібліотека загальною площею 258м2. Є також читальна зала – 150м2. Кількість робочих місць для читачів – 54. Книгосховище – 180м2. Читачів обслуговує провідний бібліотекар.

Книжковий фонд бібліотеки становить 29862 примірники. З них 3783 – підручники загального циклу. В читальній залі розміщено два каталоги алфавітний та систематичний, тематична картотека. Викладачці та студенти коледжу мають можливість доступу до інтернету як джерела інформації, що працює в читальній залі бібліотеки.

Абонемент та читальна зала налічує 709 читачів, обслуговує 676 студентів та 128 працівників коледжу.

Книжковий фонд бібліотеки має в достатній кількості довідкову літературу з усіх галузей знань. Підручниками та навчальними посібниками студенти коледжу забезпечені на 80%. З окремих дисциплін 100% (з розрахунку один підручник або навчальний посібник на двох студентів).

Викладачі та студенти коледжу отримують необхідну інформацію з інформаційних збірників Міністерства освіти і науки України, вісника Державної інспекції навчальних закладів, регіональних, обласних та місцевих періодичних видань.

Читальна зала має в наявності мінімальну норму забезпеченості періодичними виданнями в тому числі фаховими (газети, журнали, інформаційні збірники, тощо), за кількістю відповідно до норм освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст».

Бібліотека проводить велику виховну масову роботу з студентами коледжу.

Інноваційні заходи в читальному залі завжди проходять на високому рівні із застосуванням нових технологій, про що неодноразово писалося на шпальтах періодичної преси.

Завідувачка бібліотеки – провідний бібліотекар Телючик Неля Михалівна працює в бібліотеці коледжу 36років.

Двері бібліотеки завжди гостинно відкриті для студентів, що дозволяє їм бути успішними в навчанні, орієнтуватися в сучасному інформаційному просторі реалізувати свої оптимальні рішення в житті.


Календар подій

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Погода

Корисні посилання