Адміністрація

Селівончик Тетяна Василівна – директор коледжу, кандидат технічних наук, доцент, викладач вищої математики, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. У Ковельському промислово-економічному коледжі Луцького національного технічного університету працює з 2005 року. З 2012 року – обіймає посаду директора навчального закладу.


 

Ілюшик Ігор Миколайович – заступник директора з навчальної роботи, викладач фахових дисциплін, викладач вищої кваліфікаційної категорії. У коледжі працює з 2002 року, заступником директора з навчальної роботи – з 2012 року.


 

Шульган Олена Віталіївна – заступник директора з виховної роботи, викладач української мови (за професійним спрямуванням) та культурології, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. У коледжі працює з 1999 року, заступником директора з виховної роботи – з 2010 року.


 

Симонік Олександр Петрович – заступник директора з адміністративно-господарської роботи. Викладач фахових дисциплін, викладач першої кваліфікаційної категорії. У коледжі працює, обіймаючи посаду заступника директора з адміністративно-господарської роботи, з 2011 року.


 

Бабарика Степан Федорович – завідувач навчально-виробничої практики, кандидат технічних наук, викладач фахових дисциплін, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. У коледжі працює з 1986 року. З 2012 року обіймає посаду завідувача навчально-виробничої практики.


 

Вегера Тетяна Георгіївна – завідувач відділення спеціальностей «Облік і оподаткування», «Комп’ютерні науки» та «Менеджмент», викладач англійської мови, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. У коледжі працює з 1999 року, завідувачем відділення – з 2008 року.


 

Гончаренко Олена Олександрівна – завідувач відділення спеціальностей «Автомобільний транспорт», «Транспортні технології (за видами)» та «Галузеве машинобудування», викладач фахових дисциплін, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист. У коледжі працює з 2001 року, завідувачем відділення – з 2008 року.


 

Прокопчук Леся Віталіївна  – методист, викладач іноземної мови, української мови та літератури, викладач вищої кваліфікаційної категорії. У коледжі працює, обіймаючи посаду методиста, з 2019 року.


Денісова Тетяна Василівна – юрисконсульт, викладач спеціальних дисциплін, викладач-спеціаліст, у коледжі працює, обіймаючи посаду юрисконсульта, з 2016 року.