ЙДЕМО В НОГУ З ЧАСОМ!

У суботу, 30 листопада, ректор Луцького НТУ, д.т.н., професор Савчук Петро Петрович, урочисто відкрив ІІ школу «Аси комп’ютерного моделювання». Організаторами виступили машинобудівний факультет ЗВО, а також кафедра інженерної та комп’ютерної графіки. Така платформа значно підсилює позиції університету, а також його конкурентність на ринку освітніх послуг в розрізі сучасної інженерної освіти не тільки у Волинській області, а відповідно, і в Україні зокрема. Враховуючи тенденції, що призвели до виключення такої дисципліни, як «Креслення» з навчальних планів переважної більшості закладів середньої освіти, школа «Аси компʼютерного моделювання», створена на базі Луцького НТУ – це проривна ініціатива ЗВО. У виші майбутні випускники шкіл, а також випускники та студенти закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти, можуть отримати консультації безпосередньо у експертів, а також більше дізнатися про інженерну та комп’ютерну графіку, сучасні технології комп’ютерного 3D-моделювання в машинобудуванні і будівництві, сучасні системи автоматизованого проектування (CAD, CAM), про розробку технологічних процесів і створення технологічної документації, комп’ютерну анімацію, тощо.

Ковельський промислово-економічний коледж Луцького НТУ, і зокрема викладачі та студенти спеціальності 133 «Галузеве машинобудування» вдячні організаторам за надану можливість взяти участь у цій школі, а також продемонструвати власні напрацювання, вміння та навички у вирішенні виробничих технологічних задач, вміння читати та аналізувати кресленики і ескізи тестових завдань, створювати комп’ютерні твердотільні 3D моделі, а також анімації моделей машинобудівних виробів.

Участь у конкурсі на кращу 3D модель, що відбувся в тому числі в межах заходів ІІ школи «Аси комп’ютерного моделювання» виявили бажання взяти студенти 401 «Д» Курило Станіслав й Бичик Віталій. Випускники Ковельського промислово-економічний коледж Луцького НТУ добре відомі у стінах Луцького НТУ, саме тому завдання для учасників коледжу були видані на декілька рівнів складності вище. Проте у підсумку, студенти вибороли І (Бичик Віталій) та ІІ (Курило Станіслав) місце серед учасників конкурсу. Студенти були відзначені сертифікатами та дипломами, а також отримали подарунки.

Великий внесок у підготовку студентів та розвиток їх здібностей був зроблений викладачем Русаковим Сергієм Олексійовичем, що понад 15 років готує призерів Всеукраїнських та міжнародних конкурсів з комп’ютерного 3D-моделювання, а також головою випускної методичної комісії зі спеціальності «Галузеве машинобудування» Русаковим Денисом Сергійовичем та викладачем Панечком Романом Васильовичем. Бажаємо усталеного розвитку школі «Аси комп’ютерного моделювання» на майбутнє і перемоги нашим студентам на бурхливих хвилях життя.


Календар подій

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Погода

Корисні посилання