Історію творять не байдужі!

Категорія : Новини

Уже 14 років підряд, 9 листопада, у День української писемності і мови, Ковельський ФПЕК приєднується до написання радіодиктанту національної єдності. Це наша традиція. І готуємось до неї завжди ретельно.

У великому навчальному механізмі в цей день звільняються місця для написання у сучасних аудиторіях. Викладачі комп’ютерних дисциплін продумують усе заздалегідь. Традиційно більшість учасників одягають вишиванки. Настрій піднесений, гарний, дух український.

Поряд зі студентами щорічно директорка закладу, заступники, завідувачі відділень, куратори груп, викладачі, охочі до написання. Цікаво у цей день спостерігати за студентами. Хто писав такий диктант у школі чи сім’ї, той сміливіший; хто ні, трохи хвилюється. Кожного року є студенти особливо піднесені, горді, величні, вони зразу впадають у вічі. Ось він – дух український, який іде від сім’ї і роду.

Представникам обслуговуючого персоналу буває страшнувато сідати поряд, але вони завжди долучаються до свята пучечком червоної калини, вміло прилаштованим в аудиторії українським рушником чи букетом із пшеничних колосків. Це додає національного шарму, створює дух єдності.

Не перервалась ниточка традиції і цьогоріч. Двадцятий, ювілейний, диктант національної єдності писали сім’ями, родинами, куратори груп дистанційно зі студентами. Усі зібрані матеріали поповнять ще одну сторінку історії написання Міжнародного Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності у коледжі.

Сьогодні ще й день пам’яті Нестора Літописця. Творімо свою історію. Будьмо українцями, шануймося, у цьому наша сила.


Календар подій

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Погода

Корисні посилання