День туризму у коледжі

Ковельський промислово-економічний коледж Луцького національного технічного університету – навчальний заклад, який вирізняється з поміж інших неординарним підходом як до навчання, так і до студентського дозвілля. Єдність коледжівської родини простежується у кожному заході, у вирішенні нагальних питань, у підготовці та проведенні різного роду свят. Адже тільки той, хто вміє добре працювати, вміє гарно та з користю відпочивати. Тому до Всесвітнього дня туризму коледж готується ґрунтовно.

Викладачі фізичного виховання Ющук Світлана, Андріюк Надія та Лук’янович Володимир цього разу перевіряли спритність та вправність студентів новими та цікавими завданнями: естафета засобами туристичного спорядження, складання намету, формування колодязя з полін, приготування козацької страви. Юнацький запал, неперевершене бажання перемогти спонукало студентство бути активними, швидкими, точними та влучними. Схилившись над казанами, студенти чаклували над козацькою смакотою. А підігрівали інтерес до конкурсів грошові винагороди від громадської організації «Студентський спортивний клуб «Атлет».

Цікавим та приємним залишається той факт, що жодної байдужої людини на святі туризму не знайшлося. Навіть члени журі (адміністрація коледжу), досхочу скуштувавши козацьких страв, намагалися пройти не таку вже й просту естафету. Як це випробування вдалося суддям? Добре, що аматорські спроби оцінювалися не на час (жарт, звичайно).

23 команди змагалися за перше місце, долі секунди вирішували переможців. Одного балу не вистачило 209 «Д» групі спеціальності «Галузеве машинобудування» до перемоги, тому журі вирішило нагородити заохочувальним грошовим подарунком. Третє місце виборола команда механіків, студентів 301 «Д» групи спеціальності «Галузеве машинобудування», друге місце посіла команда 303 «Д» групи спеціальності «Автомобільний транспорт», які впевнено та цілеспрямовано йшли до фінішу, приз за перше місце отримала команда згуртованих та цілеспрямованих дівчат 213 «Д» групи спеціальності «Менеджмент». Вітаємо переможців! Так тримати!

Гостем спортивного свята був запрошений інспектор Волинського рибоохоронного патруля Андрій Неридько. Під час оголошення результатів змагань він відмітив, що день, проведений на природі, виявився плідним та корисним для усіх коледжівців. Найактивнішим та найспритнішим студентам було вручено цінні подарунки.

Усіх учасників спортивного свята привітали заступник директора з виховної роботи Шульган Олена та заступник директора з навчальної роботи Ілюшик Ігор. Вони подякували коледжівській родині за активність, спритність, дружність, а ще за чистоту та охайність, залишену після себе у лісі.

Загальне враження від дня, проведеного на лоні природи, у колі друзів та однодумців – це щастя, радість та неймовірна насолода. Дружна коледжівська родина повернулася у коледж стомленою, але задоволеною. Бо у коледжі вчитися змістовно, весело та надзвичайно цікаво!!!

керівник фізичного виховання
Руслан Ющук


Календар подій

Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Погода

Корисні посилання