Cтуденти спеціальності 275 «Транспортні технології» взяли участь у XII Міжнародній студентській науковій конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки»

Наші студенти не тільки відпочивають, а й займаються науковою діяльністю. Так, 15 березня 2019 року студенти спеціальності 275 «Транспортні технології» взяли участь у XII Міжнародній студентській науковій конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки», яку організував коледж технологій, бізнесу та права та Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки за підтримки Волинської обласної ради, управління освіти, науки та молоді  Волинської обласної державної адміністрації.

Савенюк Владислав та Сухорська Анастасія під керівництвом к.е.н., Зубчик С.М. підготували доповіді на актуальні теми та взяли участь у роботі секції «Товарознавство та логістика». Савенюк Владислав виступив з доповіддю на тему: «Впровадження автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів на автомобільному транспорті», а Сухорська Анастасія – з доповіддю на тему: «Місце автомобільних пасажирських перевезень Волинської області в транспортному комплексі країни та перспективи розвитку».

Після завершення конференції студенти отримали сертифікати, що підтверджують участь у роботі XII Міжнародної наукової конференції «Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки». Також наш коледж був нагороджений подякою за участь в даній конференції від імені начальника управління освіти, науки та молоді  Волинської обласної державної адміністрації, Плахотної Л. В., та директора коледжу технологій, бізнесу та права, Щеблюка С. Г.


Календар подій

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Погода

Корисні посилання